Portfólio, fotografické služby - Slezák

Portfólio

 

Moje služby sú zamerané najmä na fotografovanie stavieb (exteriérov), interiérov a tvorbu produktových fotografií. Orientujem sa primárne na fotenie pre firemnú klientelu (fotografie stavieb budov, fotky priebehu stavebnej činnosti, fotografie produktov rôznych značiek a tovarov, fotografie vnútorných priestorov objektov a iné).

Ponúkam fotografovanie z vtáčej perspektívy. Spolupracujem s tímom špecialistov, ktorí sa zaoberajú leteckými zábermi z RC vrtulníka.

 

 

Fotografovanie  interiérov

 

Ponúkam fotografovanie firemných kancelárií, bytov, apartmánov, vnútornej architektúry, barov, reštaurácií, kaviarní, obchodných a iných vnútorných priestorov. Následne vytvorím pre Vás atraktívnu fotogalériu.

 

 

 

Fotograf stavieb a exteriérov

 

Medzi moje portfólio taktiež  patrí fotenie stavieb a exteriérov ako sú fotografie vonkajších objektov, budov, mostov, konštrukcií a nehnuteľností (hotely, polyfunkčné objekty, biznis centrá). Ponúkam pravidelné fotografovanie priebehu rastu stavby, ktoré zachytí celý priebeh výstavby budovy od začiatku výkopu základov až po skolaudovanie samotnej stavby.

 

 

 

 

Produktový fotograf

 

 

Moje služby dopĺňajú fotografie produktov   rôznych značiek. Produktové fotky slúžia na propagáciu, prezentáciu konkrétneho produktu resp. produktovej rady. Hlavný účel týchto fotografií je reklama danej značky alebo zvýraznenie nosného produktu.